Kurum İçi Etkinlikler
Şirketlerin, çalışanlarının motivasyonlarını ve aralarındaki iletişimi arttırmak , iş streslerini azaltmak ve aidiyet hissi oluşturmak amacıyla kuruma  özel deneyimler tasarlıyoruz.
lansmanlar
Firmaların yeni çıkartmış olduğunu ürünlerinin satışa sunulması, basına ve basın aracılığıyla hakla tanıtılmasına denir. Firmalar burada farklı lansman aktiviteleri yaparak hem basında hem de sosyal medya üzerinden halkta etki yaratmak ve akılda kalıcı olmak için çalışmaktadır.
Kurum Dışı Etkinlikler
Kurum  dışı  etkinliklerimiz  ile  marka  ve  proje  lansmanları  kapsamında müşterilerimizin talep  ve  istekleri  üzerine  istedikleri  tüm  organizasyonlarını  ve  aktiviteleri  tasarlıyoruz.
Saha Etkinlikleri
Saha etkinlikleri mevcut bir ürünün ya da markanın kendi pazarının bulunduğu il/ilçe veya lokasyonda etkinlikler yapması anlamını taşır. Ürünün satış alanında yapılan veya potansiyel satışın olacağı alanlarda yaptığı etkinlikler tasarlıyoruz.

İŞLERİMİZ

TURKCELL RAMAZAN ROADSHOW
TURKCELL RAMAZAN ROADSHOW
CIGNA FINANS VİZYON TOPLANTISI
CIGNA FINANS VİZYON TOPLANTISI
HYUNDAI Pop – Up Store
HYUNDAI Pop – Up Store
AISIN TEDARİKÇİ GÜNLERİ
AISIN TEDARİKÇİ GÜNLERİ
TURKCELL GLOBAL BİLGİ 23 NİSAN ŞENLİKLERİ
TURKCELL GLOBAL BİLGİ 23 NİSAN ŞENLİKLERİ
Diğer İşlerimiz
Diğer İşlerimiz
0
Yıl
0
Proje
0
Mutlu Müşteri/Ulaşılan Kişi
0
Kahve Bardağı

BRF’DE BRIEF:M.I.C.E 

Firmaların, kurumların kongre, toplantı ve eğitimlerine yönelik etkinlik yönetiminde hızlı, profesyonel ve kreatif çözümler sunan BRF Event, MICE pazarında da ses getiren işleriyle sektöre değer katıyor.

Firmalar her geçen gün çalışanları, iş ortakları için farklı, yaratıcı ve motivasyon güçlendirici organizasyonlara ihtiyaç duyuyor. BRF Event, bu ihtiyaçlar doğrultusunda firmalara her konuda kolaylık sağlayan bir “iş ortağı” yaklaşımında bulunuyor.

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

Adres:
  •  Kozyatağı Mah., Bayar Cad. Sıtma Pınar Sok. No:3, 34734 Kozyatağı – Kadıköy/İstanbul
Telefon:
  •  0216 373 9400
  •  0549 783 4910
E-posta:
  •  info@brfplatform.com