HYUNDAI ERCİYES 2019

HYUNDAI markası ile 2019 kış sezonunu Kayseri Erciyes Magna Otel’de geçirdik. Araç sergileme alanları, kar üzerinde test sürüşü eğitimleri gibi bir çok farklı kurgu ile gelen misafirlere dokunduk.

HYUNDAI ERCİYES 2019

TURKCELL PLATINUM TEKNE

Turkcell Platinum ile 2018 ve 2016 yıllarında Göcekte vip tekne hizmeti projesi gerçekleştirdik.Turkcell Platinum deniz üzerindeki müşterilerine de hizmet vermektedir. Bu hizmetin sağlanmasında Turkcell ile beraber çalıştık.

TURKCELL PLATINUM TEKNE

RENAULT FRANSIZ FESTİVALİ

Bomonti Ada İstanbul da gerçekleştirilen Fransız jaz konserleri serisi içinde farklı araç tanıtımları gerçekleştirdik. Bomonti Ada içerisine konumlandırdığımız Twizy araç ile görünürlük elde ettik.

RENAULT FRANSIZ FESTİVALİ

AISIN TEDARİKÇİ GÜNLERİ

Tarihi Kethuda Hamamı’nın otantik atmosferinde gerçekleştirdiğimiz Aisin yeni yıl partisinde çalışanlar Ozan Doğulu’nun performansı ile eğlenceli bir akşam geçirdiler.

AISIN KURUM İÇİ ETKİNLİĞİ

ARZUM

İstanbul ve Ankara’da düzenlenen kahve festivallerine Arzum markasıyla beraber katıldık. Ziyaretçilere Arzum ile birlikte Türk kahvesi ikram ettik. Çeşitli aktivitelerimiz ile standa ilgi çektik.

ARZUM

SÜTAŞ

Sütaş’ın  meyveli  yoğurdu  ile  İstanbul içerisindeki  birçok  plaza  ve  AVM  de tadım  aktivitesi  gerçekleştirdik.  Yeni  çıkan  ürünler  için  özel  minik  bir  araç tasarımı  yaptık  ve  bununla  birlikte  şık  bir  stand  alanı  oluşturduk.

SÜTAŞ

HYUNDAI WRC EVENT

WRC Hyundai pilotu Andreas Mikkelsen ile Hyundai Fabrikası’nda çalışanların da katılımı ile büyük bir basın toplantı ve aktiviteler gerçekleştirildi. Andreas Mikkelsen’in showu, seyredenleri büyüledi.

HYUNDAİ WRC EVENT

SAMSUNG GALAXY

Samsung  A  ve  J  seri  telefonları  için  özel  tasarlanan  karavanda  telefon deneyim  alanı,  fotoğraf  çekim  alanı,  ikram  alanı  ve  oyun  alanlarında ziyaretçilerin  hoş  zaman  geçirmelerini  sağladık.

SAMSUNG GALAXY

FORD BURSA YERELL

Ford’un Bursa’daki yerel marka değerini arttırmayı hedefleyen yıllık entegre iletişim planımız kapsamında Ford bayilerini hedef kitlemize ulaşabileceğimiz noktalara götürdük.

FORD BURSA YERELL

GOOGLE AUTO DAY

Türkiye’nin en büyük medya ajansı GroupM’in binasında gerçekleşen Google Auto Day’in catering, teknik organizasyon, branding ve fuaye alanı çalışmalarını gerçekleştirdik.

GOOGLE AUTO DAY

IŞIK LİSESİ 29 EKİM

Yüzyıllık okulların mezunları tarihlerinde ilk kez Cumhuriyet coşkusunu birlikte kutladı. 20 Ekim gecesi Maslak Hilton’da düzenlenen Cumhuriyet Balosu’nda Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası ve Can Hatipoğlu katılımcılara coşku dolu anlar yaşattı.

IŞIK LİSESİ 29 EKİM

TEB BNP PARIBAS

700 özel davetli ile Four Seaons Bosphorus Otel’de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize dünyaca ünlü tenis oyuncusu Roger Federer ve turnuva oyuncuları katıldı.

TEB BNP PARIBAS

HYUNDAI ANKARA CONGRESIUM

Ankara Congresium’da düzenlenen Kore Dostluk Günleri’nde araç sergilemeleri yaptık.  Ziyaretçilerimize Kore’ye özgü Hatmi çiçeği ile tasarladığımız standımızda ağırladık.

HYUNDAI ANKARA CONGRESIUM

HYUNDAI ANNE ÇOCUK FUARI

.Animasyon ekibimiz ve host hostes ekiplerimiz ile çeşitli oyunlarla çocukların ilgisini çekerken velilere Hyundai markasının özellikleri ve çocuklar için geliştirilmiş özel teknolojileri aktardık.

HYUNDAI ANNE ÇOCUK FUARI